Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Metalen camec so novo dno 4.5m

500 EUR

Shitet nga: mitko 23 Tet 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Metalen camec so novo dno 4.5m, so vesla, spremen za upotreba
Në fillim