Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumen camec FLOATING 420 E

650 EUR

Shitet nga: Lazar 28 Mar 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava gumen camec 420 sm , siva boja toj sto e na slikite ,camecot e vo odlicna sostojba za poveke informacii javete se na telefonskiot broj 070-259-606 Lazar.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione