Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aluminski Bandazi 17 5x112 235/40-17

0 MKD

Shitet nga: 29 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Aluminski Bandazi 17, Odgovaraat na VW Golf 5, 6, Saran, Galaxy, Audi, Skoda i dr. so ova rastojanie na strafovi (5x112). Bandazite i gumite mozat da se prodadat i odelno, odlicni se i se prodavaat poradi goleminata a mozna e i zamena za 16 5x112

POVOLNA CENA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione