Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANDASI SO GUMI ZA BMW X3 X5 X6 235/50/18 ZIMSKI

650 EUR

Shitet nga: Gumi i Bandasi 10 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
SE PRODAVAT ALUMINIUMSKI BANDASI ZA BMW X3 X5 X6 5X120 DIMENZIA 235/50/18 BANDASITE SE SO ZIMSKI GUMI MICHELIN.BANDASITE SE DONESENI OD SVAJCARIA BEZ GREPKI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione