Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANDASI ZA BMW 1 3 5 5X120 DIM 205/55/16 ZIMSKI

350 EUR

Shitet nga: Gumi i Bandasi 18 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
SE PRODAVAT BANDASI SO GUMI ZA BMW SERIA 1 3 5 5X120 DIMENZIA 205/55/16 SO ZIMSKI GUMI BRIGISTONE GODINA NA PRIZVOTVO 2016 BANDASITE SE DONESENI OD SVAJCARIA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione