Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Guma Tigar 145 R12

Shitet nga: tigar 22 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam guma Tigar 145 R12, mnogu socuvana -
kako nova. Cena po dogovor. info. 075/970-065
tigar
Në fillim