Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandasi celicni 5*100

3 300 MKD

Shitet nga: Сашо 18 Pri 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Челични бандаши 5*100 за Голф 4, Поло и др. - 3.300 ден.
Сашо
071/312-393
Në fillim