Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi i gumi

650 EUR

Shitet nga: Vladimir 22 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava 15 cola bandazi so letni i zimski novi gumi 215 70 15
Vladimir
071234676
Leaflet
Në fillim