Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi so 2 gumi 17ki

0 MKD

Shitet nga: Marjan 17 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava bandazi 17ki so dve gumi plus univerzalni drzaci za dobos 077-515-633
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione