GUMI 195/50 R15 82V

Shitet nga: Jovan Sot 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Kumanovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodavam dobro socuvani gumi pireli CINTRATO P6, (195/50 R15 82V)
Vozeni 1 sezona

Broj za kontakt 070 618 607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim