POLOVNI GUMI PIRELI

Shitet nga: Jovan Todorovski 15 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Се продаваат половни гуми PIRELI
195/50 - R 15
Цена поволна!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim