Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi

0 MKD

Shitet nga: Aleksandar 18 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Se prodavaat dve gumi Hankook 205/55/16 zimski 2000 den
Dve gumi Kleber M+S 175/65/14 1500 den
Aleksandar
075 713 989
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione