Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rezervni bandazi za BMW

1 200 MKD

Shitet nga: goran 22 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavaat 2 bandazi so gumi za rezerva za BMW
serija 3 ili 5
Dimenzii: 195/65 - R15
205/55 - R16
Cena 1200 den.-parce.
Leaflet
Në fillim