Gumi i bandazi

Shitet nga: zoran 27 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ohër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 komada 15ki bandasi gumi 195/60/15 vozeni 5 meseci novi gumi letni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim