Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW

220 EUR

Shitet nga: Aneta 01 Dhj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam aluminiumski bandazi za BMW,originalni od Germanija.
5x120 16" odgovaraat na poveke modeli na bmw
Kontakt Aleksandar 070/559-924
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione