Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi ekstra 17 mozna zamena

180 EUR

Shitet nga: aceto 04 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Bandazite sa odlicni fakat se na poveke modeli na koli 5*98 i 5*100 moze zamena za bandazi za lada niva dajte ponuda
Leaflet
Në fillim