Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aluminiumski bandazi О.З so letni gumi

12 000 MKD

Shitet nga: Цветан 18 Pri 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат алумински бандажи О.З со летни гуми во одлична состојба со димензии 195*45*16 - 4 парчиња.
Цветан
070298381
Leaflet
Në fillim