Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dve letni gumi falken 195-60-14 odlicni

2 500 MKD

Shitet nga: dejan 28 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dve letni gumi falken so odlicen profil doneseni od slovenija za 2500 den fiksno za dvete. Imam i dve zimski sportiva so ista dimenzija odlicni isto za 2500 den par. Vo naselba lisice kaj alfite.
Leaflet
Në fillim