Guma so Al bandaz

Shitet nga: Aleksandar 28 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 MKD

Komuna: Butel, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Org Mercedes al.bandas195/65/R15 .5*112. 1Al.Bandas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim