Gumi so bandazi R/16/195/60.C. 5*112

Shitet nga: Aleleksandar 28 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 MKD

Komuna: Butel, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumi tovarni c so bandassi 16 ki Ssaran,WW T-4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim