Rezervna guma 16 ka

Shitet nga: Aleksandar 28 Jan 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Butel, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Org Guma so bandass 205/55/R16 Golf 4 ka Contitec sport.ednass stavena.1 kom. 5*100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim