Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zacuvani zimski gumi R15 195 65 povolno

1 500 MKD

Shitet nga: Горан 28 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам две зимски гуми R15 195 65 зачувани Италијански,добра шара.тeл 075 608 538
Горан
075608538
Leaflet
Në fillim