Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 FELNI BANDAZI 19" AUDI A4 A5 A6 A7 A8 TT Q3 Q5

650 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 13 Korr 16:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
ALU FELNI 16" VW GOLF 5 6 7 PASSAT TOURAN SHARAN  21 999 MKD
SET 4 LETNI GUMI 195/65R15 WINDFORCE 8.100 MKD 8 100 MKD
ZIMSKI MS GUMI 195/65R15 205/55R16SAVA ESKIMO S3+ 11 999 MKD
ZIMSKI GUMI TAURUS ZA KOMBI VOZILA 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI BANDAZI FELGI 8.5Jx19" 5X112 ET35 ZA SITE AUDI A4 A5 A6 A7 A8 TT Q3 Q5 = 650€
PROMOTIVNI SETOVI 4 LETNI GUMI:
225/35ZR19 88Y DAVANTI DX640 320€
235/35ZR19 91Y DAVANTI DX640 280€
245/40ZR19 98Y DAVANTI DX640 324€
225/45ZR19 96W DAVANTI DX640 392€
245/35ZR19 93Y DAVANTI DX640 360€
255/50ZR19 107W DAVANTI DX640 420€
ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK;
INFORMACII NA TEL. ili VIBER: 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
IVECO DAILY 35S17 11/2013 0 MKD
NOVI ALU FELNI 18  AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 EUR
⚠️ CELOSNA RASPRODAZBA SETOVI 4 ALU FELNI 15" = 299€ 299 EUR
MEGA AKCIJA AKUMULATORI TAXXON 24 MESECI GARANCIJA 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione