Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALU FELNI AUDI A3 A4 A6 A8 TT 17 18

500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 05 Gush 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI ZA SITE AUDI A3 A4 A6 A8 TT SET 17" 500€ / SET 18" 550€

ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK; INFORMACII NA TEL. 071 294 000 ***LETNI GUMI AKCIJA -30% ***kontaktirajte me na Viber 071 294 000 za detalna ponuda i ostanati informacii
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
KOMPLET 4 ALU FELNI 19" MERCEDES CLS SL CL S KLASA 700 EUR
PROMOCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI M+S 195/70R15C TAURUS 15 699 MKD
SET ZA PORSCHE CAYENNE + 4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 255/55R18 790 EUR
SET 4 NOVI GUMI ALL SEASON M+S 245/40R20 275/35R20 359 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione