Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLET 4 ALU FELNI 19" MERCEDES CLS SL CL S KLASA

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 24 Qer 12:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
FARBANJE MATIRANJE REPARIRANJE NA VOZILA    0 ЕУР
SET 4 NOVI GUMI ZA BMW X5 X6 ZA ALU FELNI 21" 45 999 МКД
4 ALU FELNI 20" 4 GUMI 275/45R20 PORSCHE CAYENNE 69 999 МКД
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 18" AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI ZA SITE MERCEDES VOZILA CLS SL CL S KLASA
19'' 8.5j PCD 5x112 ET 35 CB 66.56 GUNMETAL POLISH LIP ( PREDNI )
19'' 9.5j PCD 5x112 ET 35 CB 66.56 GUNMETAL POLISH LIP ( ZADNI )
CENA ZA SET 4 ALU FELNI = 700€
LETNI GUMI AKCIJA -30%
ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK;
INFORMACII NA TEL. 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
Velosiped KTM Full Karbon 1 200 ЕУР
ZA SITE MODELI NA OPEL: SET 4 ALU FELNI 16" - 380€ 380 ЕУР
ZIMSKI GUMI COMFORSER NEPOVTORLIVA MEGA AKCIJA 0 МКД
AUDI A4 A5 A6 ZIMSKI GUMI M+S 255/35R19 MICHELIN 1 039 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione