Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 18" BMW 1 3 4 5 X1 X3 Z4

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 04 Korr 21:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
NOVI KOMPLETI 4 ALU FELNI 16" VW AUDI SEAT SKODA  21 999 МКД
LETNI GUMI BMW MERCEDES PORSCHE POSIROKI BANDAZI 0 МКД
SET 4 SEZONSKI GUMI 225/50R17 12 450 МКД
ALU FELNI BANDAZI FELGI 19" NAJNOVA BMW 5 G30 G31 690 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 8Jx18" 5X120 ET35 ZA SITE BMW SERII 1 3 4 5 ( F10 F11 + E60 X-DRIVE ) X1 X3 Z3 Z4 = 550€
ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK;
LETNI GUMI AKCIJA -30%
INFORMACII NA TEL. 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 18" AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 ЕУР
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 15" GOLF 4 POLO BORA       300 ЕУР
NOVI STANOVI KOSMOS SKOPJE NOVA CENA 990€ m2 990 ЕУР
SET 4 NOVI LETNI GUMI TRIANGLE 305/35R24 499 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione