Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

MERCEDES ALU FELNI FELGI BANDAZI SET 17"

480 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 06 Shk 19:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
SET 4 ALU FELNI 17" BMW SERIJA 5 E34 E39 E60 E61 500 ЕУР
KOMPLET ALU FELNI 21" ZA MERCEDES ML 1 200 ЕУР
SET 4 GUMI 225/45R18 95V WINDFORCE SnowPower 13 740 МКД
SET 4 NOVI LETNI GUMI TAURUS 195/65R15 154 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI FELGI BANDAZI ZA SITE MERCEDES VOZILA A B C E SLK CLA CLK GLA GLK CLS SL CL KLASA
SET 17" 480€ / SET 18" 550€ / SET 19" 650€
ISPRAKAME PO KARGO NIZ CELA MK;
LETNI GUMI AKCIJA -30%
INFORMACII NA TEL. 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE
4 ZIMSKI GUMI PETLAS BMW X5 X6 255/50R19 285/45R19 24 999 МКД
4 NOVI LETNI GUMI 245/45ZR17 RIKEN 266 ЕУР
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 TAURUS WINTER 9 599 МКД
ZIMSKI GUMI ZA TUCSON, C4 AIRCROSS & SPORTAGE     4 960 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione