Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Michelin/COOPER 4 zimski gumi

60 EUR

Shitet nga: Strahil Panovski 07 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat 2 MICHELIN Alpin i 2 COOPR - americki zimski gumi 205/55 R16. Gumite se so dobra sarka i moze da se vozat barem uste 2-3 sezoni. Cena za site 4 gumi e 60 EUR.
Strahil Panovski
076451076
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione