Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3 KIA MAZDA NISSAN HONDA

21 999 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 04 Sht 20:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
PROMOCIJA NOVI ALU FELNI 16" 5x114.3 ZA SITE KOREJSKI & JAPANSKI VOZILA ( KIA, MAZDA, NISSAN, SUZUKI, SUBARU, HONDA, TOYOTA, HYUNDAI );
SET 4 ALU FELNI 16" = 21.999 DEN
***SITE GUMI LETNI M+S ZIMSKI AKCIJA DO -35%
***AKCIJA 4 TPMS SENZORI 9.999 DEN (GRATIS PROGRAMIRANJE)
***GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK
INFORMACII NA TEL/VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
MERCEDES SET 4 ALU FELNI 18" - 450€ 450 EUR
4 NOVI GUMI ZA MERCEDES GLE 275/45R21 315/40R21 38 190 MKD
LETNI GUMI 165/70R13 175/70R13 PROMOTIVNA PONUDA 1 720 MKD
4 NOVI GUMI DAVANTI ZA BMW 5 245/35R19 275/30R19 26 480 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione