Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOVI ALU FELNI 18 AUDI A3 A4 A6 A8 TT

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 06 Sht 17:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
275/45R21 ZIMSKI GUMI ZA RANGE ROVER / SPORT 150 EUR
PROMO PONUDA HIJALURONSKI FILER ZA USNI 9 999 MKD
ALU FELNI FELGI BANDAZI 18" AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 EUR
NOVI GUMI ZA BMW 5 E60 E61 245/35R19 275/30R19    19 999 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI 8Jx18" 5X112 ET42 ZA SITE AUDI A3 A4 A6 A8 TT = 550€
ISPRAKAME PO KARGO GRATIS DOSTAVA NIZ CELA MK;
LETNI GUMI AKCIJA -30%
ZA SITE INFORMACII TEL. ili VIBER 071 294 000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE
APARAT NIKON D3100 MNOGU MALKU KORISTEN 200 EUR
NOVO: SET 4 ALU FELNI 18"+ GUMI MERCEDES C KLASA 650 EUR
KOMPLET FELNI 17" GOLF 5 6 7 PASSAT AUDI A3 A4 A6 500 EUR
EXTRA PONUDA ZA MOTORNI MASLA ARAL POPUST 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione