Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI GUMI 245/40R20 275/35R20 BMW 7 MERCEDES S

24 640 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 27 Maj 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
SET BANDAZI 16" HONDA ACCORD CIVIC CRV HRV LEGEND 380 ЕУР
SET 4 LETNI GUMI 195/65R15 WINDFORCE 8.100 MKD 8 100 МКД
NOVO: KOMPLET ALU FELNI 20" ZA RANGE ROVER SPORT  1 190 ЕУР
SET 4 NOVI GUMI 255/35ZR19 TAURUS 20 699 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
NEODOLIVA PONUDA ZA BMW SERIJA 7 / MERCEDES S KLASA; 2 PREDNI GUMI 245/40R20 99Y DOUBLESTAR DSU02 + 2 ZADNI GUMI 275/35R20 102Y DOUBLESTAR DSU02 = KOMPLET SITE 4 GUMI 24.640 DEN; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE; GRATIS 4 VENTILI; GRATIS DOSTAVA; Kontakt Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
LETNI GUMI ROADX ZA SREDNI PATNIČKI AVTOMOBILI 0 МКД
NOVO: SET 4 GUMI 225/40r18 & 2 x 255/35r18 TAURUS 14 560 МКД
KOMPLET BANDAZI FELNI FELGI 20" + GUMI BMW X5 X6 1 259 ЕУР
NOVI GUMI ZA VILJUSKARI 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione