PROMOCIJA SET 4 LETNI GUMI ZA BMW X5 X6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 18 Qer 16:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë 1 280 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Centar, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
PROMOCIJA SET 4 LETNI GUMI ZA BMW X5 X6
275/40 WR20 106W LANDSAIL LS588 XL (2 PREDNI GUMI)
315/35 ZR20 110W LANDSAIL LS588 XL (2 ZADNI GUMI)
SET 4 GUMI: 599€
MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS ( VO SKOPJE )
ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS
*za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Viber 071 294 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim