Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROMOCIJA SET 4 ZIMSKI GUMI M+S 195/70R15C TAURUS

15 699 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 22 Tet 23:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
PROMOCIJA ZIMSKI GUMI M+S ZA POLUTOVARNI VOZILA - KOMBI: SET 4 GUMI 195/70R15C 104/102R TAURUS WINTER 201 LT = 15.699 DEN; VENTIL ZA SEKOJA KUPENA GUMA = GRATIS; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS ( VO SKOPJE, STIP & PRILEP ) ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS; ***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 WINDFORCE CatchPower 9 400 МКД
ISPRAVANJE REPARIRANJE FARBANJE BANDAZI ALU FELNI 0 МКД
ZIMSKI GUMI za AUDI A4 A5 A6 255/35R19 Tracmax 4.500 denari 4 500 МКД
UNIVERZALNI SENZORI TPMS ZA PRITISOK VO GUMITE 9 240 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione