Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SET 4 NOVI GUMI ALL SEASON M+S 245/40R20 275/35R20

359 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 06 Shk 19:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
%%% CELOSNA RASPRODAZBA: SET 4 NOVI GUMI ALL SEASON M+S ZA BMW SERIJA 7 & 5 GT:
2 PREDNI GUMI 245/40R20 95Y TRIANGLE SPORTEX TH201 + 2 ZADNI GUMI 275/35R20 102Y TRIANGLE SPORTEX TH201 = 359€; MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS ( VO SKOPJE ) ili ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS ***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber/Whats App 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
MEGA AKCIJA LETNI GUMI TAURUS 185/65R15 195/65R15 2 329 МКД
CELOSNA RASPRODAŽBA NOVI DUVALKI I KOTLI NA PELETI 36 000 МКД
GUMI TAURUS ZA SUV VOZILA M+S (ALL SEASON) 0 МКД
MEGA AKCIJA 4 GUMI 175/65R14 LETNI / 4 SEZONSKI   6 600 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione