Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SET 4 ZIMSKI GUMI 225/60R17 WINDFORCE ICE SPIDER

16 999 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 21 Dhj 20:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
NOVI GUMI 245/45R18 255/40R19 285/45R19 275/35R20 4 200 MKD
ZIMSKI GUMI M+S 195/70R15C 215/70R15C KOMBE KOMBI 14 999 EUR
KOMPLET 4 ALU FELNI 19" MERCEDES CLS SL CL S KLASA 700 EUR
SET 4 NOVI ALU FELNI 16" ZA VOLKSWAGEN GOLF 4 360 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
MEGA AKCIJA za site ponovi modeli na: Hyundai Tucson, Kia Sportage, Jeep Cherokee Compass Patriot, Nissan X-Trail, Peugeot 4008, Renault Koleos, Suzuki Vitara

SET 4 ZIMSKI GUMI 225/60R17 99H WINDFORCE Ice-Spider = 16.999 DEN

MONTAZA + BALANSIRANJE = GRATIS VO SKOPJE

ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA = GRATIS

VENTIL ZA SEKOJA KUPENA GUMA = GRATIS

PROIZVODSTVO KRAJ NA 2019TA UVEZENI NEDELAVA

***za ostanati dimenzii kontaktirajte me na Tel/Viber 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
  Online
071294000
ALD AUTOMOBILE
⚠️ BORMASINA SAFUN 710W + DODATOCI = 3.190 DENARI 3 190 EUR
SET 4 NOVI LETNI GUMI 225/45R17 HANKOOK 325 EUR
4 ZIMSKI GUMI PETLAS BMW X5 X6 255/50R19 285/45R19 24 999 MKD
4 NOVI ALU FELNI FELGI BANDAZI BBS 17" 480 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione