Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SET ZA PORSCHE CAYENNE + 4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 255/55R18

790 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 03 Pri 11:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
PROMOCIJA SETOVI 4 NOVI GUMI 155/70R13 165/70R13 5 999 МКД
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 18" AUDI A3 A4 A6 A8 TT 550 ЕУР
KOMPLET 4 NOVI BANDAZI 18" PROMER 5x114,3 MM 550 ЕУР
NOVO LUKSUZNI STANOVI VRAČAR BELGRAD SRBIJA 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ITNO SE PRODAVA ORIGINAL SET ZA PORSCHE CAYENNE ● 4 ALU FELNI 18" + 4 ZIMSKI GUMI MICHELIN 255/55R18 = 790€ ● MOZE I SAMO BANDAZI 600€ ● TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE
Set 4 aluminiumski felni 18ki novo 449 ЕУР
MEGA AKCIJA ZIMSKI GUMI 195/65R15 205/55R16 8 499 МКД
KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI BANDAZI BMW 18 550 ЕУР
ISPRAVANJE REPARIRANJE FARBANJE BANDAZI ALU FELNI 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione