Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Celicni bandazi 5x112 R15

3 000 MKD

Shitet nga: Robert 22 Nën 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavaat 3 chelichni bandazi polovni koi odgovaraat na dimenzii na gumi 195/65 R15 . Odgovaraat na vodilo golf, pasat, polo
Leaflet
Në fillim