Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aluminiumski bandazi

Shitet nga: Filip 27 Nën 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Вршам продажба и достава на алуминиумски бандажи, половни и нови, со и без гуми, по објавени слики или по ваша порачка. Рок на достава две недели.Контакт на е Маил
Filip
Leaflet
Në fillim