Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Letni avtomobilski gumi

3 000 MKD

Shitet nga: Миле 30 Korr 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Марка: NEXEN
Тип: 185 - 60 - 15 - H
Малку користени со пројдени 15 000 km
Цената за сите 4 гуми е 3000 ден.
а може и одделно со цена за една гума - 750 ден
Миле
075281847
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione