Polovni zimski gumi WREDESTEIN

Shitet nga: Goran 06 Qer 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 MKD

Komuna: Gjorce Petrov, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Se prodavaat 4 zimski polovni gumi WREDESTEIN 185/65-r14. Cena 4.000 den.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim