4 Aluminski bandazi so novi letni gumi

Shitet nga: Kico 27 Jan 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Karposh, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Имам 4 Rial алу бандажи за WV, Seat, Audi, Skoda со нови летни гуми Bridgestone Turanza T001.
Цена за сите 4 е 400 евра.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim