Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi 17 VW Golf OEM 5x112 so Gumi Michelin

650 EUR

Shitet nga: Aleksandar Gochevski 29 Nën 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam bandazi orginal VW Gold 6 GTD " Seatle"
R17 so razmak 5x112 komplet so gumi Michelin Primacy HP
Aleksandar Gochevski
070/360-220
Leaflet
Në fillim