Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Letni gumi Michelin

12 000 MKD

Shitet nga: Slobodan 04 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam 4 letni gumi Michelin Primacy 4S2, 91H, 195 x 65 x 15, gumite se kupeni od Motocentar na 16.05.2020 a proizvedeni se 02.2020. Vozeni se samo 2000km.
Slobodan
078273347
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione