Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi gumi komplet so bandazi za BMW 205/60 R16

0 MKD

Shitet nga: Aleksandar 05 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам нови гуми Континетал зимски со бандажи комплет 205/60 R16 za БМВ. Бандашите се од БМВ 320 2012 год.Цена по договор
Aleksandar
071206347
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione