Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zimski gumi Continental 225/55 R16

200 EUR

Shitet nga: Mirko 24 Nën 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam 4 Continental ContiWinterContact 225/55 R16. Vozeni edna sezona, seushte novi, pominato 1000km.
Gumite se izvadeni od bandazite, moze da se vidat/zemat vednas
Leaflet
Në fillim