Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bandazi polovni 205/45/R16

Shitet nga: Goce 27 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Polovni bandazi i gumi(letni) vo dobra sostojba...cena po dogovor ...
Goce 078 21 35 35
Leaflet
Në fillim