Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Edna nova guma Bridgestone Turanza 205/55

1 500 MKD

Shitet nga: Andrijan 04 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam edna guma Bridgestone Turanza 205/55R16.
Gumata e potpolno nova 8mm sara.
Moze da ja pratam po kargo.
Andrijan
071 287 350
Në fillim