Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GUMI SO BANDAZI 17,GUMI SO BANDAZI 16

140 EUR

Shitet nga: gumi 04 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVAAT 2 PARA GUMI SO BANDAZI:

1.BANDAZI SO 2 PARA GUMI (8 GUMI) 225 45 17 M+S CONTINENTAL VO SOLIDNA SOSTOJBA. BANDAZITE SE SO 5 STRAFA. CENA: 150 evra

2. BANDAZI SO GUMI 235 60 16 M+S CONTINENTAL VO SOLIDNA SOSTOJBA, SO 5 STRAFA. CENA: 130 evra

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione