Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MERCEDES I AUDI AL BANDAZI SO POLOVNI ZIMSKI GUMI

650 550 EUR

Shitet nga: GUMI 27 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
1. 4 x оргинал бандажи за мерцедес 8.5’X17' со 4 x половни зимски гуми Continental 235/55 R17 – 650 евра

2. 4 x оргинал бандажи за Ауди 7.5’X17' со 2 x половни зимски гуми Michelin 225/50R17 и 2 x половни зимски гуми Semperit 225/50R17 – 550 евра

3. 4 x оргинал бандажи за мерцедес 7.5’X16 со 4 x половни зимски гуми Michelin primacy alpina 225/55R16 – 550 евра

4. 4 x оргинал бандажи за мерцедес 7’X16 со 2 x половни зимски гуми Falken 205/60R16 и 2 x половни зимски гуми Sеmperit 205/60R16– 550 евра
Leaflet
Në fillim