Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gumi 225/40/R18

5 000 MKD

Shitet nga: Stefan 31 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam 3 gumi Bridgestone Potenca i 1 Fulda dimenzii 225/40/R18, 2013 god
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione